Sana bu satırı bir hastanenin morgundan yazıyorum ''La vie en Rose'' çalıyor, beni terk ettiğini hatırlıyorum, bütün cesetler yas tutuyor... Akbank Ticari Müşteri İlişkileri Yönetici Personel Alımı 2012 | Ulenn.Com – İfadeyi özgür kılan blog

Akbank Ticari Müşteri İlişkileri Yönetici Personel Alımı 2012

Kategori: İş Dünyası | 02/7/12 11:51 tarihinde Ulenn tarafından yazılmıştır. Okunma: 853
akbank


Akbank Ticari Müşteri İlişkileri Yönetici personel alımı yapacağını geçenlerde duyurdu.Akbank’ın şuan ki personel alımı tüm Türkiye’de geçerli olan alımdır.Ticari bankacılık alanında deneyimli olan , 4 yıllık üniversite mezunu olan bireylerin ; dış ticaret gibi, nakit yönetimi gibi konularda bilgili olmasını başvuru şartlarına koymuşlar.
İngilizceyi iyi derecede bilmek ve mevcut yöneticilik için 4 yıl , yardımcılığı içinde en az 2 yıl deneyimli olmak şartı aranıyor.
İş tanımına gelecek olursak; Türkiye genelindeki şubelerde bulunan Ticari Müşteri İlişkileri kadrolarında mevcut ve ileride doğabilecek ihtiyaçlar doğrultusunda; mevcut ticari müşteri portföyünde derinleşip yeni müşteriler kazandırarak bu müşterilere etkin Bankacılık hizmeti ve danışmanlığı verecek , işe alınacak bireyde müşteri odaklı, ikna kabiliyeti yüksek, problem çözme yeteneğine sahip, insan ilişkilerinde başarılı ve takım çalışmasına yatkın; Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi ve Yönetici Yardımcısını aramaktadırlar.

Bir önceki yazımız olan ÖSYM Sözleşmeli Personel Alımı 2012 başlıklı makalemizde ösym, ösym 2012 personel alımı ve ösym sözleşmeli personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

akbank yönetici adayı ne iş yapar,akbank müşteri ilişkileri yönetici adayı,akbank yonetıcı adayı sınavı,müşteri ilişkileri yönetici adayı,akbank 2012 personel alımı,akbank yönetici adayı 2012
İşimiz gücümüz blog!

“Akbank Ticari Müşteri İlişkileri Yönetici Personel Alımı 2012” için 6 cevap

 1. serkan diyor ki:

  teşekkürler bilgi için.

 2. pelin diyor ki:

  benide alın ben bankacıyım nolur

 3. recep diyor ki:

  merhaba ben hülya 1987 doğumluyum. 2 yıllık büro yönetimi ve sekreterlik okudum ardından açıköğretim 4 yıllık işletmeye tamamladım.Bankada staj yaptım.Babam,abim,yengem,amcam ailemde herkes bankada çalışıyor.Bende sizinle çalışmak istiyorum.Şimdiden teşekkürler

 4. güven. diyor ki:

  ben guven 1988dogumluyum ortaokul mezunu bı kac yerde calıstım bılgısayar bılgım yok ama bankanızda uygun gorursenız ogrenmeyı ısterım operator ehlıyetım ve e sınıfı ehlıyetım bulunmakta bankanızda olmasada dıger ıslerde ıscı alımınız olursa bılgılerınıze arz ederım..

 5. fatma diyor ki:

  banka sigorta bölümü okuyorm.bankalarda staj yaptm sizinle çalışmaktan onur duyarm.başvuru tarihlerini bildirirseniz sevinirim.şmdiden teşekkürler….

 6. özkan diyor ki:

  lise mezunuyum(spor bölümü)1984 Adana dogumluyum silahlı özel güvenlik görevlisiyim,boy 1.90 kilo 85 askerligimi üstün hizmet belgesi alarak tamamladım.disiplinden ve sadakattan taviz vermem…sizin bünyeniz altında sizde uygun görürseniz uzun yıllar çalışmak istiyorum tlf:0546 273 37 96

Bir Cevap Yazın