Sana bu satırı bir hastanenin morgundan yazıyorum ''La vie en Rose'' çalıyor, beni terk ettiğini hatırlıyorum, bütün cesetler yas tutuyor... Facebook Yeni Mail Adresi Tanımlama | Ulenn.Com – İfadeyi özgür kılan blog

Facebook Yeni Mail Adresi Tanımlama

Kategori: Sosyal Ağlar | 01/18/12 2:04 tarihinde Ulenn tarafından yazılmıştır. Okunma: 1.144


facebook

Eski mail adreslerindeki parolalar unutulunca Facebook profilleride tehlikeye giriyor.Yıllanan profilllerimizi aptalca bir şifre yüzünden kaybetmek yerine yeni bir mail tanımı ile sistemden eski günlerimize kavuşabiliriz.Şimdi size işlemlerin nasıl yapılacağını anlatacağım.
Facebook profil girişini yaptıktan sonra hesap ayarları sekmesine tıklayınız.Hesap ayarlarından sonra genel sekmesi bölümüne tıklayın ve ilgili bölüme girişinizi sağlayın.

Genel bölümüne tıkladıktan sonra açılan sayfasına Facebook ayarları karşınıza gelecektir.Burada mail adresi mevcuttur.

facebook mail tanımı

Resimdeki gibi isterseniz eski maili silebilirsiniz , isterseniz mail kalabilir problem değil hangi maili kullanmak isterseniz onu birincil yapıp şifre bölümüne de kendi şifrenizi yazıp kayıt yaptınız mı tüm işlemler tamamlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Facebook için klavye kısayolları başlıklı makalemizde facebook kısayol ayarları, facebook kısayol tuş ayarları ve facebook kısayolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

facebook hesap tanımlama,facebook hesabını tanımla,facebook hesabı tanımlama,facebook hesabımı tanımlayamıyorum,facebook hesabımı tanımla,facebook hesabını tanımlama,hesabını tanımla facebook,facebook kayıt yapmıyor,hesabını tanımla,facebook tanımlama,hesabımı tanımla,foursquare yeni mail tanımlama,facebook adresim beni tanımlamıyo,NOTRA IPHONE 5 MAİL ADRESİ TANIMLAMA
İşimiz gücümüz blog!

“Facebook Yeni Mail Adresi Tanımlama” için 1 cevap

  1. bymadak diyor ki:

    Teşekkürler, bende bu tip bir şey arıyordum.

Bir Cevap Yazın