Sana bu satırı bir hastanenin morgundan yazıyorum ''La vie en Rose'' çalıyor, beni terk ettiğini hatırlıyorum, bütün cesetler yas tutuyor... Youtube’da Rio Karnavalı Canlı Yayında | Ulenn.Com – İfadeyi özgür kılan blog

Youtube’da Rio Karnavalı Canlı Yayında

Kategori: Sosyal Ağlar | 02/16/12 7:00 tarihinde Ulenn tarafından yazılmıştır. Okunma: 1.230
youtube


Haberlerde günler önce Brezilya’da Rio Karnavalının başlayacağını bildirmişlerdi.Rio Karnavalı şüphesiz ki dans okullarının binlerce kişiyle ahenkli dans etmesi ve yerli halkında katılımıyla süper bir görüntü oluşturuyor.Bunu bilen sosyal ağların bir numaralı sitesi Youtube canlı yayınla ayağınıza Rio Karnavalını getiriyor.
İnternetiniz varsa Rio Karnavalına sizde gidebilirsiniz.16 şubat’ta başlayacak olan Karnaval Türkiye saat farklı ile 17 Şubat ile Youtube’da gösterime girecek ve 21 Şubat’ta bitecektir.
Karnaval için özel bir kodlama ile sayfa oluşturan Youtube ekibi karnaval izleyecilerinin aynı anda birbirleri ile sohbet edebilmelerini mümkün kılan bir sistemi de devreye koyacaklarını bildirdiler.Ayrıca Brezilya’daki sanatçılara da sorular yöneltmek mümkün olacak.
Yayını izlemek için lütfen tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Facebook Nüfus Cüzdanı Onaylı Hale Geliyor başlıklı makalemizde Facebook Nüfus Cüzdanı Onay İşlemleri, Facebook Nüfus Cüzdanı Onayı 2012 ve Facebook Nüfus Cüzdanı Onaylı Hale Geliyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar:

rio karnavalı canlı izle,riyo karnavali,rio karnavalı canlı,youtube rio karnavalı,riyokarnavall,riyo karnavalı canlı izle,rio yohutube,rıo karnavalı,riyo karnavalı 2012,riyokarnavalı,riyo karnaval,riyo karnavalı görüntüleri,riyo karnavalı 2013,riyo karnaval? 2012,youtube rio
İşimiz gücümüz blog!

Bir Cevap Yazın